معرفی شرکت توسعه درمان فرتاک

شرکت توسعه درمان فرتاک از سال ۱۳۹۱ با هدف تولید دستگاه RO بخش دیالیز فعالیت خود را آغاز نموده است و به عنوان اولین تولیدکننده در سطح کشور موفق به اخذ پروانه تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی و سایر مراجع ذیصلاح شده است . شروع فعالیت ها به صورت اختصاصی از حوزه RO دیالیز رقم خورده است و طی یک دهه اخیر فعالیت مستمر ، پویا و تاثیرگذار هم اکنون در مصرف آب سایر حوزه های درمانی از جمله اتاق عمل ، CSR ، آزمایشگاه ها و داروسازی آماده ارائه محصولات و خدمت رسانی می باشد.

ما  با بهره گیری از نیرو مجرب و دانش فنی موفق شده ایم با وجود فراز و نشیب های فراوان ، هموراه منطبق بر چالش ها و نیاز های هر مرکز درمانی راهکاری درخور و مناسب ارائه دهیم. انطباق محصولات با استاندارد های بین المللی روز دنیا ، طراحی و مشاوره اختصاصی سیستم ها برای هر مرکز درمانی ، پشتیبانی واحد تحقیق و توسعه ، تیم خدمات پس از فروش فنی و متخصص ، اجرای برنامه های کنترل عفونت به جهت حفظ سلامت و ایمنی بیمار ، شبکه وسیعی از مراکز نصب در سطح کشور از جمله وجوه تمایز شرکت توسعه درمان فرتاک از سایر رقبا می باشد. طی یک دهه فعالیت علمی ، تیم فرتاک دستاورد های بسیاری را برای خود رقم زده است که مختصری از آن ها عبارتند از:

  • شرکت دانش بنیان از سال ۱۳۹۸
  • اخذ استاندارد های بین المللی از جمله ISO13485 ،ISO9001 ،GMP
  • فناور برتر در سال ۱۳۹۷
  • استقرار در پارک علم و فناوری
  • اخذ پروانه تولید برای تمامی محصولات از اداره کل تجهیزات پزشکی
  • اخذ جواز تاسیس و پروانه بهره بردای از وزرات صنعت ، معدن و تجارت

امروزه شرکت توسعه درمان فرتاک با ارائه محصولات و خدمات با سطح کیفی بالا همچنین بهره مندی از نیروی خدمات پس از فروش فنی و با تجربه با پاسخگویی سریع و ۲۴ ساعته ، گامی مهم در جلب رضایت مشتریان را ایفا کرده است.

اولین تولید کنندهاولین تولید کننده

توسعه پایدارتوسعه پایدار

دانش بنیاندانش بنیان

منطبق بر استانداردهامنطبق بر استاندارد های بین المللی